О нас

Шановні друзі, клієнти та партнери!

ТОВ “АВ Бізнес Груп” являється офіційним дистриб’ютором мінеральної води ТМ “Шаянська”. Головні цінності компанії “АВ Бізнес Груп” – це досконалість, порядність, орієнтація на якість, повсякденна участь у житті суспільства. Наша мета – це бути однією з найкращих компаній України, якість наданих послуг якої, буде відповідати запитам клієнтів.

Виробництво мінеральної води ТМ “ Шаянська” знаходиться на території смт. Вишково, Хустського району, Закарпатської області.

Наша вода бутилюється на новітньому високотехнологічному обладнанні прямо на місці видобутку і поставляється споживачам зі збереженням всіх унікальних властивостей. У процесі розливу мінеральної води ТМ “Шаянська” не відбувається змін її хімічного складу і фізичної структури. На шляху від свердловини до пляшки вона зустрічає тільки механічні фільтри. На кожному етапі виробництва здійснюється суворий контроль якості. Ми пропонуємо мінеральну воду ТМ “Шаянська” в пластикових і скляних пляшках наступного обсягу 0,33л, 0,5л, 1,5л.

Запрошуємо всіх бажаючих до плідної співпраці!

(більше…)

Новини

img_0156

Вода «Сила Карпат» відповідає нашим вимогам

Віднедавна гравці «Карпат» отримали солідні запаси води «Сила Карпат» і тепер вживатимуть саме цей продукт з глибин карпатських гір. Детальніше про те, чому «леви» зупинилися на воді «Сила Карпат» розповів старший лікар Ростислав Пастушенко.

(більше…)

img_0164

«АВ Бізнес Груп» – новий спонсор Львівських «Карпат»

Львівські «Карпати» оформили співпрацю із новим ексклюзивним водним спонсором – компанією «АВ Бізнес Груп» – ексклюзивним представником мінеральної води Торгової Марки «Шаянська Вишково» на території України.

(більше…)

voda_7

Вода «Шаянська» – здоров’я з надр України

Закарпаття – край гір, лісів і квіткових долин. Тут беруть початок кришталево чисті цілющі джерела мінеральної води. У передгір’ях Марамороша з надр Карпат народжується неповторна за своїми унікальними властивостями справжня жива вода «Шаянська».

(більше…)

shayanska

Історія шаянських вод

Історія шаянських вод пов’язана з віковою історією Марамороша, його столиці м. Хуст, Хустського Замку на вершині замкової гори, який охороняв дороги з Молдавії, Польщі, Трансільванії, так званий «соляний шлях» вивозу кам’яної солі з Солотвинських солекопалень ще в 892 році.

(більше…)

news-2

Хімічний склад мінеральної води Шаянська

Вуглекисла холодна маломінералізована кремниста гідрокарбонатна натрієва мінеральна вода під назвою «Шаянська» розливається зі свердловини №  242 Шаянського родовища з глибини 250 м. Шаянське родовище вуглекислих мінеральних вод належить до гідрокарбонатних вод вулканічних порід.

(більше…)

Контакти

Ваше ім'я *

Ваш email *

Компанія

Ваше повідомлення