Вода «Сила Карпат» відповідає нашим вимогам

Віднедавна гравці «Карпат» отримали солідні запаси води «Сила Карпат» і тепер вживатимуть саме цей продукт з глибин карпатських гір. Детальніше про те, чому «леви» зупинилися на воді «Сила Карпат» розповів старший лікар Ростислав Пастушенко.

«Для мене, як для лікаря, насамперед, важливий показник загальної мінералізації води. Коли я побачив, що цей показник становить 0,15-0,4, то був задоволеним. Тож можу запевнити, що вода «Сила Карпат» – повністю відповідає питним вимогам, а головне, є доброю для спортсменів, тобто для людей, які регулярно займаються активною діяльністю. Під час матчів і тренувань, футболісти витрачають багато рідини, яку необхідно поповнювати. Якщо вода низького рівня, то вона може зашкодити здоров’ю. «Сила Карпат» же повністю відповідає усім нормам, стандартам та вимогам. Окрім цього, вона приємна на смак» – розповідає Ростислав Петрович.

img_0155«Футболісти теж позитивно оцінили нову воду. Важливо, що цей продукт якісно запакований, а отже, зберігає усі свої властивості і допомагає повернути водний баланс в організмі у нормальне русло» – підсумував старший лікар ФК «Карпати».

Нагадаємо, що ФК «Карпати» уклав договір із новим водним спонсором – компанією «АВ Бізнес Груп» – ексклюзивним представником мінеральної води Торгової Марки «Шаянська Вишково» на території України. Тож відтепер «зелено-білі» питимуть високоякісну воду, що видобувається із екологічно-чистих районів Закарпаття.

ТОВ «АВ Бізнес Груп» є офіційним дистриб’ютором мінеральної води ТМ «Шаянська». Головні цінності компанії «АВ Бізнес Груп» – це досконалість, порядність, орієнтація на якість, повсякденна участь у житті суспільства. Мета – стати однією з найкращих компаній України, якість наданих послуг якої, буде відповідати запитам клієнтів.

Виробництво мінеральної води ТМ «Шаянська» знаходиться на території смт. Вишково, Хустського району, Закарпатської області.

Цілюща вода бутилюється на новітньому високотехнологічному обладнанні прямо на місці видобутку і поставляється споживачам зі збереженням всіх унікальних властивостей. У процесі розливу мінеральної води ТМ «Шаянська» не відбувається змін її хімічного складу і фізичної структури. На шляху від свердловини до пляшки вона зустрічає тільки механічні фільтри. На кожному етапі виробництва здійснюється суворий контроль якості. Компанія пропонує мінеральну воду ТМ «Шаянська» у пластикових і скляних пляшках, об’ємом 0,33, 0,5 та 1,5 літри.